BIURO SPRZEDAŻY
Białystok, ul. Sienkiewicza 82,otwarte w godzinach 8-16
tel. 694 974 770
O inwestycji

 

Nasze biura każdorazowo przystosowywane są do indywidualnych potrzeb najemcy, pod względem podziałów, przebudów, instalacji oraz materiałów użytych do wykończenia pomieszczeń. Istnieje ponadto możliwość umeblowania pomieszczeń wg wskazań najemcy.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Każdy z naszych klientów ma możliwość decydowania o wylądzie i standardzie wykończenia własnego biura. Do jego potrzeb dostosowywane są również instalacje wewnętrzne, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo pracy. Pozostajemy w ciągłej współpracy  z wyspecjalizowanymi ekipami remontowymi co umożliwia nam sprawne reagowanie na wymagania najemców.

ELASTYCZNE STAWKI

Ceny za udostępniane przez nas pomieszczenia są każdorazowo negocjowane z przyszłym najemcą i zależą od wybranego standardu wykończenia. Zakładamy, że podstawą sukcesu jest odpowiedni kompromis pomiędzy standardem wykończenia a oczekiwaniami naszych klientów i nas samych. W rezultacie za każdym razem zanjdujemy porozumienie - klient otrzymuje zadowalające go warunki a my oferujemu dobry produkt za właściwą cenę.

EKSPOZYCYJNOŚĆ

Powierzchnie użytkowe wyposażone w duże szklane witryny charakteryzują się bardzo dobrą transparentnością , doskonale reklamując działalność prowadzoną wewnątrz.

INNE

  • parking (około 50 miejsc, zamykany szlabanem),

  • szybkie łącze internetowe,

  • monitoring,

  • ochrona

KONTAKT

Adres biura: Ul. Sienkiewicza 82, 15-005 Białystok

Imię i nazwisko: Michał Majchrzak

adres email: m.majchrzak@prometeon.pl

telefon: 694974770

 

© 2024 PROMETEON | Polityka cookies | design by VENTI